Про нас

Колючий дріт і спіральні загородження під торговою маркою Гюрза випускаються ТОВ «Виробнича група «Кайман», Україна, Київ. Виробнича група Кайман є провідним українським виробником високоякісної армованої колючої стрічки і колюче-ріжучих загороджень різних типів. Під торговою маркою Гюрза реалізується колючий дріт Гюрза і спіральні загородження Гюрза діаметром від 400 до 600 мм.

Виробнича група Кайман має повний цикл виробництва колючого дроту Гюрза і спірального бар'єру безпеки Гюрза – від штампування колючої стрічки до виготовлення спіральних загороджень. Завдяки безлічі автоматичних ліній наше виробництво здатне в стислі терміни виконати замовлення на колючий дріт Гюрза практично в будь-яких обсягах, а армована колюча стрічка Гюрза і ходові типи спіральних загороджень Гюрза завжди є в наявності на складі.

Виробнича група Кайман не тільки виробляє якісний колючий дріт Гюрза і спіральні загородження Гюрза, але і надає послуги з установки колючого дроту на об'єктах замовника. Крім того, нами здійснюється безкоштовна доставка колючого дроту по всій території України.

Звернувшись до нас, клієнти можуть отримати весь комплекс послуг – від проектування комплексної системи інженерного захисту периметра до доставки і установки колюче-ріжучих загороджень на своєму об'єкті «під ключ». На всю продукцію Виробничої групи Кайман і роботи по монтажу колючого дроту дається тривала гарантія.

Повний цикл – від виробництва колючого дроту до монтажу колюче-ріжучих загороджень